Paulius43 kolekcija

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Henris »

Šitas zašibys (t)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Tesiu kolekcijos pristatyma, mano, kaip religinio fanatiko, visi modeliai 1:43 :lol: :lol:

NEO 1992 Lancia Hyena Zagato. Sukurtas and legendinio Delta HF Integrale bazes, gamintas rankiniu budu pagal olandu kolekcionieriaus sumanyma. Kadangi FIAT koncernas nepritare kupe projektui, gamyklines Integrales budavo "isrengiamos" Olandijoje ir "plikas" sasi su varikliu siunciamas i Turina, Zagato dirbtuves, tokiu budu masinos kaina pasidarydavo kone kosmine... Vienas is nedaugelio serijiniu modeliu mano kolekcijoje, is viso 1992-1996 pagaminta 24 vnt. Hyenu. Seniai jau man jis patiko ir pagaliau pavyko gauti raudona varianta, mano manymu originaliausiai atrodantis.

Modelis kaip turbut visi NEO turi sioki toki "kazkas ne taip" jausma, pora smulkiu trukumeliu, bet is esmes fainai ziurisi gyvai. Gaila kad padangos issilyde, matyt per ilgai ant padekliuko prisuktas buvo...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Viktoras
Posts: 191
Joined: 2011 Jul 08, 09:23

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Viktoras »

Sveikinimai su puikiu pirkiniu :alus Kažkaip NEO žiūriu nelabai sekasi europiečius daryt. Lyginant su originalo nuotrauka, susidaro įspūdis, kad padangos kiek aukštokos, o gal ratai didoki, ir visas modelis lyg užpiltas dažais, dėl ko truputį pasimeta automobilio išlenkimai. Bet šiaip gerai atrodo ;)
User avatar
RobertasRR
Posts: 2042
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by RobertasRR »

Lancia Hyena Zagato (t) o dėl panašumo, juk dropas, kaip šiuo metu ant bangos
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Devilbullet »

RobertasRR wrote:Lancia Hyena Zagato (t) o dėl panašumo, juk dropas, kaip šiuo metu ant bangos
Na gal dropas ir ant bangos, tik kažkodėl asmeniškai man nepatinka kai tokie netikslumai įsiveliai, juk tai tikslios kopijos, o tai būna dažnai, bet šiuo atveju, tai neblogas gamintojas, gal tiesiog nepasisekė. O šiaip tai įdomus modelis, nebuvau tokio matęs. (t)
Last edited by Devilbullet on 2013 Dec 07, 23:23, edited 1 time in total.
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3144
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Ei! Nesikabinėkit, viskas ten su ja gerai, tikrai eina atpažinti ;) . Kad tik visi modeliai tokio tikslumo būtų.
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Devilbullet »

Gink die nesikabinėju, tik tas dropas nelabai man, apskritai kaip manija visur..
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Dekui uz komentarus. Siaip nudazymas rankose nesijaucia "riebus" nors nuotraukose atrodo kaip koks minichampsas :lol: O del prosvaisos tai net nezinau, man ziurisi normaliai (ta tikro nuotrauka kazkokia dzipine nei sis nei tas).
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Tesiam tema, pirmas is keliu susijusiu postu..

Spark 1997 Volkswagen W12 Syncro (Italdesign). Parodytas Tokijo salone, dizainas Fabrizio Giugiaro, naujas W12 variklis, 5,6 L, 420 AG, 4x4...

Modelis ganetinai tikslus, detalus salonas (nors kai kur uztepliota dazu ir dirzai tik dekoles), o klykianti geltona ir intensyvi melyna gerai derinasi (kaip konceptui) 8-)

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2297
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Mano turėtas VW buvo labai gražus, o Hiena tikrai įdomi. Būtų smagu kada nors ir gyvą tokią pamatyti :)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Antras dublis..

Spark 1998 Volkswagen W12 Roadster (Italdesign). Po Tokijo sekmes kitu metu Zenevos salone pristatyta evolution versija - raudonas rodsteris.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Julius3
Posts: 245
Joined: 2011 May 09, 12:11
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Alfa Romeo | Lamborghini | Lancia | Maserati
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Julius3 »

Linksmi Volkswagen'ai žiūrint iš priekio :)
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3144
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Pauliau, ar bus trečias dublis? ;)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Trecias dublis!! :lol: :lol: 8-)

Spark 2001 Volkswagen W12 Coupe Nardo (Italdesign). Paskutinis is triju konceptu, po 4 metu vel pristatytas Tokijo salone. Svarbiausi isoriniai pokyciai - oranzinis metalikas ir stiklinis stogas iki pat uodegos rodantis visa W12 variklio grazuma. Patobulintas ir pats variklis: dabar 6.0 l, 0-100 per 3.5 sek, vmax 350 km/h. 2002-ais metais buvo paruostas specialus automobilis ir Italijos Nardo trasoje sumustas ilgu distanciju greicio rekordas: 7.740 km iveikti VIDUTINIU 322,89 km/h greiciu :D Sparkas irgi yra isleides rekordine versija (juoda su antenom ir lipdukais), bet sau nepriksiu nes jau uztenka :lol: :lol:

Modelis kaip ir kiti Sparkiai - liuks..

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

na ir desertui W12 orgija... Tiesa, W kompozicijos varikliai netrukus pateko i gamyba: iskart i Passat W8 ir veliau, 2003-ais i Bugatti Veyron W16.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
RobertasRR
Posts: 2042
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by RobertasRR »

+1

3 x W12 gražus rinkinukas
User avatar
Linas
Posts: 455
Joined: 2011 Mar 02, 23:05
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: McLaren F1 ir kita
Location: Kėdainiai

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Linas »

faina chebryte (t)
“To do something well is so worthwhile that to die trying to do it better cannot be foolhardy.
It would be a waste of life to do nothing with one’s ability, for I feel that life is measured in achievement,
not in years alone.” Bruce McLaren 1937–1970
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2297
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Image
Labai graži serija. Dar tokio trūksta šitai kompanijai, kuris greičio rekordą įvežė :)
Kažkur skaičiau, kad W12 laikomas Veyron techninės dalies prototipu.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3144
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Šito ir aš ne turiu, ir galvoju, reikia jo, ar ne. Nors jei yra elementų, kurių nėra ant oranžinio, tai gal ir reikia.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na as toki pirkciau sau nebent laaabai pigiai pakliutu po ranka.. siais laikais pernelyg daug visokiu gerybiu isleista, kiti metai bus ziaurus -- wish listas nesibaigantis, ir kaskart vis idomiausiu naujienu iseina.. tik spek pirkt 8-)

Sian parodysiu viena sena gera modeli - Minichamps 2002 Ford GT40 Concept. MC yra isleides ir serijine GT versija, datuojama 2004-ais metais, ir nuo koncepto ji skiriasi keletu detaliu, kadangi serijinio neturiu tai negaliu idet palyginimui. Svarbiausi skirtumai tai yra ratai, ir glotnus sonai, serijiniam sonine oro anga papildoma su "ausytem". Ford GT sukurtas kaip legendinio GT40 palikuonis, zinoma nereikia pamirsti ir '95 GT90 koncepto (rodziau anksciau). Dizainas kurtas J Mays o technika istobulino ir bande pats C. Shelby. 2003-ais pristatyti pries serijiniai konceptai (3 spalvu) o 2004 pradeta serijine gamyba. Idomu tai, kad kazkokia fírmele gaminanti atsargines GT40 dalis turejo uzpatentuota zenkla, ir su Ford sutare panaudoti konceptui, bet kol atejo gamybos faze derybos nutruko ir teko keisti varda tik i "GT". 5,6 L, 330 km/h. Gamyba nutraukta 2007, is viso parduota 4038 masinos.

Modelis siaip geras, gaila kad per mazycius langus nelabai iseina salono iziuret, kas idomu kaip MC modelyje yra saugos dirzai (is gumos ar plastiko). Trukumas: ant sono vietoj Ford GT turetu buti GT40 uzrasas (kaip priklauso konceptui...).

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Post Reply