Paulius43 kolekcija

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Pradedu naujienas rodyt!!

Spark 1983 Porsche Gruppe B (959 prototipas). Pristatytas '83 Frankfurto parodoje kaip busimasis ralio ir kitu lenktyniu dalyvis. Po dvieju metu, 1985 Frankfurto parodoje buvo pristatytas jau serijinis variantas (gamintas nuo 1986-uju), vienas geriausiu visu laiku superautomobiliu. Kaip ir visi porsu prototipai, Gruppe B siek tiek skiriasi nuo serijinio varianto, bet is principo labai artimas galutiniam produktui.
Nuotraukos:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Palyginimui su serijiniu:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Na ir pabaigai "teaseris" - kitas parselis:
Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Henris »

Gruppe B jeginis ir spalva (t)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

NEO 1989 Porsche Panamericana. Idomus konceptas, buvo 80-mecio jubiliejaus docana Dr. Ferry Porsche, 2 vietu kupe-kabrio pusiau dzipas, kebulas is anglies pluosto ir plastiko, o stogas prisegamas uztrauktuku. Dar vienas unikalus sprendimas - padangu rastas atkartoja logotipa. Kadangi dizaineriai turejo tik keleta menesiu sukurt ir pagaminti masina, tai sasi ir vidus beveik standartinis is 911 Carrera 4.

Modelis - mano pirmasis Neo. Tiksli replika tikro, esancio Porso muziejuje, kuris skiriasi nuo Frankfurte pristatyto koncepto: spalva is tiurkio perdazyta i zalia metalika, priekiniai posukiai vietoj oranziniu padalinti i gabaritus+posukius, galine lempu juosta turi Porsche uzrasa. Siaip visai nieko kokybe (mano manymu prastesne uz Sparko ir uz aukstesne kaina), bet pats didziausias trukumas tai isgalvotas numeris - masina vienetine o uzdejo savo katalogo numeri :x :x
Pasirinkau uzdara versija (kazkada ir atvira isleis), kad galeciau pasidziaugti dvigubu Zagato tipo stogu ir kad matytusi uztrauktukai violetiniai :) Vidus ar siaip ar taip nera ispudingas.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Teko laukti daug metu kol kazkas pagaliau ryzosi isleisti sita legendini porsa mano masteliu bet tinkamos kokybes (yra 1/87, ir 1/43 keletas seno leidimo versiju: balto metalo, kit'ai).
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

Fiat kupė :)
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3144
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Tai fiat-as ir nukopijavo nuo porscho
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

mda.. ne gal? 8-)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Henris »

Gražus varliaakis, padangos jėginės
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Tesiam naujienas:
Matrix 1954 Jaguar XK120 Ghia Supersonic Coupe. Mano pirmas (ir kol kas paskutinis) Matrixas. Masina beveik serijine - is viso pagaminti 3 egzemplioriai. Jaguaras nusiunte XK120 sasi i Ghia kad uzdetu nuostabuju Supersonic kebula (seniau jau matyti Alfa Romeo, Fiat 8V ir veliau ant vieno Aston Martin).

Modelis neblogas, graziai isbaigtas, daug fotoeco detaliu, bet gaila, kad neuzdejo registracijos numeriu (nors F raide paliko)..nº 41 is 600. Nepatinka deze - dideliausia vitrina, kokybe siaip sau, nepatogu zodziu. Tikiuosi, kad negreit dar man idomu modeli isleis Matrix nes brangus labai, ir nors is patinka modelis, yra "kazkas tokio" kad iki galo jo kaina manes neitikina.. Atrodo kad pasidariau Sparko fanatikas ir viska ir visus su jais lyginu (ir kol kas nera lygiu).

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Tikiousi kad patiks sitas klasikinis beveik-konceptas :ugeek:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

Labai įdomus, nematytas :)
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Devilbullet »

Patinka man bamperiai, tokius tik guminius reikia stovėjimo aikštelių "asams" uždėti :)
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Henris »

Paulius43 wrote:Tikiousi kad patiks sitas klasikinis beveik-konceptas :ugeek:
Tikrai patiko (t)
Kiek pastebėjau Matrix tikrai užlaužė kainas, visumoj net aukštesnės už Sparko. Šiuo metu Sparkas ir TSM aukštumoj.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

siandien persokam i ateiti, Spark 2011 Mercedes-Benz F125! (dilerinis).Pristatytas Frankfurto parodoj, svenciant 125 metu kompanijos jubilieju, varomas elektriniais varikliais, sumontuotais ratuose, o jiems energija teikia vandenilinis variklis. Zuvedros tipo durys, 4 vietos. Modelis liuks nors turi keleta trukumu, yra nedideliu nubegimu ant kai kuriu kantu, tik nezinau ar ten dazai ar dervos trukumai.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3144
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Labas rytas! :lol: pabudau. :lol:
Jaguaras labai geras! (t)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Matyt nera ufonautiniu mersu megeju cia....
Kaip sitas Seat Tribu (Provence Moulage)?? Jau lyg ir rodytas, turiu lygiai 3 metus (2010 spalis), teko perfotografuoti kartu su....

Image
Image
Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

.. situo elektriniu zveriuku!!
2010 Seat IBe (Paryziaus salonas) - Looksmart. Ibizos dydzio masinukas, parode dabartiniu Seatu dizaino linija, ir kartu elektromobilio studija. Pirmiausiai Zenevoje buvo pristatytas pilkas automobilis (su tamsintais stiklais), o rudeni Paryziaus salone jau mateme si raudona veikianti automobili. Teko palaukt kol suradau viena pardavime (turbut buvo antras kuri pamaciau), ir labai dziaugiuosi, nes Looksmartas isleido ir pilka versija bet ji netiksli (pilkas modelis tik nudazytas kita spalva, o is tikruju neturejo salono ir skyresi kebulo proporcijomis ir kitomis apdailos detalemis).
Nudazymas pasakiskas, kai kur galetu buti graziau isbaigtas, ypac salone, bet nesvarbu nes beveik neimanoma iziuret per mazus langelius!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Kartu su mano pirmu Seat:
Image
Image
Image
Image

Tikiuosi, patiks!
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Devilbullet »

Raudonojo labai graži spalva, man asmeniškai jis turi panašumų su audi marke, tokios asociacijos dėl lempų formų. O šiaip tai dailiai žiūrisi (t)
User avatar
Viktoras
Posts: 191
Joined: 2011 Jul 08, 09:23

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Viktoras »

Pasirodo ir šiuolaikinių kosmobilių būna gražių. Neralūs Seat'ai, ypač elektrinis mažylis (t)
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3144
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Manau raudonas ant scirroco bazės padarytas. La bai jau panašus.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Teiu pradeta Jaguaru tema:

Spark for Replicars 1998 Jaguar XK180.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Greit dar kokiu kaciuka parodysiu..
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Tesiant ir kol kas uzbaigiant tema:
Spark for Replicars 2001 Jaguar R-Coupe Concept.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Post Reply