Paulius43 kolekcija

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Stumiam tema i virsu..
Norev Fordui - 2011 Ford Evos Concept. Smagi masinele, superine spalva (modelio irgi, tipo candy apple), keturduris (nors man labiau kupe) hibridas.

Image

Image

Dabar modelis 8-)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Henris »

Gražus modelis. Žiuriu Norevas konceptų pavaro nemažai. Konceptai iš smalos visi ? Mano akim jie tikslesni už paprastus ?
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na Norevas jau seniai garseja savo konceptais... bet visi die-castiniai. Isskyrus Provence Moulage - tik tie resininiai.

Sitas Fordas irgi diecastas, matosi nudazyme (ant dureliu tarpu maziau uzpurksta dazu), ir nera jokio fotoetch'o.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3144
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Šito vos Niurnberge nenupirkau, bet dėl kainos nesutarėm. Norėjo 50€, o aš norėjau 30€ mokėti. :lol:
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Gytis wrote:Šito vos Niurnberge nenupirkau, bet dėl kainos nesutarėm. Norėjo 50€, o aš norėjau 30€ mokėti. :lol:
Cha! as uz 32 is ebejaus nukirtau su siuntimu i namus :)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Alberto22285
Posts: 395
Joined: 2011 Mar 04, 21:11
Location: Manchester/Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Alberto22285 »

Simpatiskas fordukas (t)

PS : kada parodysi savo pusiau dzipa?:)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Greitai :) reikia foto isrinkt, kadangi fordas geriau nusifotografavo tai ikeliau pirmiau..
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na dabar teks zadetaji dzipa pristatyt:
Provence Moulage 2007 Citroen Cruise Crosser 6x6 (pagamintas Espera Sbarro mokykloje/dirbtuvese). Is principo tai yra Citroen C-Crosser + 3 asis ;) Vietos 5+2, variklis dyzelinis + elektrinis paskutinei asiai, trecia asis pajungiama papildomai (ta prasme ne nuolatinis 6x6). Tipo turi tenta uzpakaline dalis bet nemaciau nuotrauku, ir nezinau kas tuose krepsiuose turetu buti "kuzave".
Image

Idomus masinukas, ir modelis visai neblogas :)

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Alberto22285
Posts: 395
Joined: 2011 Mar 04, 21:11
Location: Manchester/Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Alberto22285 »

o vyruti :o man tinka,pirma kart matau si koncepta nekalbant apie modeli (t)
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

Užskaitau šitą! :)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Taip ir maniau, kad patiks kai kuriems :twisted: :twisted: 8-) :vrs
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Viktoras
Posts: 191
Joined: 2011 Jul 08, 09:23

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Viktoras »

O taaaip! Pagaliau Citroenas ir man sugebėjo itikt! Nerealus, kaip ir modelis, beje ;) Sveikinimai :alus
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Henris »

Citramonas superinis (t)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Siandien pristatysiu viena naujiena, masina, kuri man labai patinka ir galbut ne visai iseina i kolekcijos tematika, bet... padarysiu viena is daugelio isimciu siam 1940-uju Gaz GL-1.

Idomiausia tai, kad toki modeli jau turejau is seniau, ranku darbo ukrainietiska (Chersono), bet kai DiP Models (gamina Spark) isleido savo versija vis laukiau tinkamo momento jam isigyti ir stai jis atejo :) Dabar jei kam idomu truputi apie sio auto istorija:
Ketvirtajame desimtmetyje Sovietu Sajungove automobiliu pramone dar tik zenge pirmus tvirtesnius zingsnius, ir buvo organizuojamos ivairios lenktynes su tiek savo gamybos kiek importiniais automobiliais. Vienu metu amerikietiskas gamyklinis Cord vos nepagerino tuometinio SSRS greicio rekordo ir valdzia susigriebe sukonstruoti greiciausia automobili. Uzduotis buvo pavesta GAZ, pasirinktas GAZ M1 modelis (tuo metu moderniausias automobilis, 1933-iu Ford V8 kopija), susiaurintas kebulas, forsuotas variklis, nuimtas stogas, zodziu parengtas greicio rekordams. Ir ji pasieke - sumustas net 148 km/h rekordas su pirmuoju GAZ GL-1 (1938 metais). Tai buvo paprastas juodas rodsteris (ji siemet isleido DiP Models 1/43) bet nepakankamai stabilus ir techniskai netobulas, didesnio greicio nesugebejo isvystyt. Netrukus Gaz pristate ir modernizota versija 11-73 su didesnes galios varikliu su kuriuo gamykline masina galedavo pasiekti jau 140 km/h -- konstruktoriams teko uzduotis tobulinti rekordininka ir kelti greicio kartele. Tad 1940 metais GL-1 buvo rekonstruotas, idetas perdarytas 11-73 variklis (forsuotas iki 100 AG) su naujomis grotelemis, uzdeta kabina kad pagerintu aerodinamika - visa tai is tiesu pagelbejo nes 1.100 kg sveres masinukas isibegejo iki 160 km/h ir taip kuriam laikui atitolino rekordo linija. Buvo numatyta tobulinti GL serija ir jau buvo suprojektuotas GL-2 bet isiplieskes Antrasis Pasaulinis Karas nutrauke visus darbus. Vis delto pasiekti techniniai pagerinimai veliau buvo idegti varikliu pramoneje tad projektas pasiteisino.
Tikras GL-1 tikriausiai prazuvo karo platybese, tad 2010 grupele entuziastu is Maskvos nusprende sukurti replika - visai neblogas rezultatas isejo..
1940'uju GL-1 modeli galima rasti tiek seniau isleista is Chersono (jei neklystu Vector Models - is dervos/resin), taip pat zemiau parodyta mano DiP Models ir greitu metu isleidziama Auto Legendu zurnalini diecasta - taip sakant pagal norus ir galimybes :geek:

Gaz 11-73
Image

Gaz GL-1 (1940 metu originalas)
Image

Replika:
Image

Dabar modelis: kaip ir originalas, turi asimetriska kabina (vairuotojo puseje ispustas burbulas, keleivio puse lygi), stiklas irgi nevienodas, lygiai kaip originale. Modelis superinis, daugybe smulkiu detaliu ties varikliu, dugnas detalus ir ivairios slangutes ir vamzdeliai nudazyti skirtingom spalvom. Vidaus nesimato, lyg ir supaprastintas..
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Del savo iskirstinio dizaino uzskaitau kaip koncepta nors ir sportinis/rekordinis automobilis. Viena is nedaugelio isimciu..
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
RobertasRR
Posts: 2042
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by RobertasRR »

Gaz GL-1 :rx (t) (t)
User avatar
Alberto22285
Posts: 395
Joined: 2011 Mar 04, 21:11
Location: Manchester/Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Alberto22285 »

gerulis pirkinys :) neyprastas toks Gaz :D
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na dar viena ruseli ikelsiu :D
1956 Zis-112 (trumpas) - DiP Models
Trumpai istorija... 1951 metais Buickas pristate savo ispudingaji LeSabre koncepta ir visas pasaulis apsiseilejo jo ypatingu "lektuviniu" dizainu. Kadangi SSRS auto pramoneje dizaineriai neturejo daug sansu pasireiksti, o vienintele saka buvo automobiliu sportas kur dizaino ir techniniai sprendimai buvo skatinami, tad konstruktoriams neliko nieko kito kaip sukurti idomu "koncepcini" lenktynini automobili. Paimtas Zis-110 variklis su sasi ir sukurtas dvivietis kupe tipo kebulas su originaliu centriniu zibintu (del to pravardziuojamas Ciklopu). 6 metrai ilgio, 3 tonos svorio, 140 arkliu ir beveik 200 km/h -- 1951 metais Tarybu Sajungoje buvo neblogai, deja masina lenktynese nepasiteisino, ir konstruktoriai kaskart ja tobulino, pirmoj eilej nueme stoga, sumazino priekini stikla ir t.t. Pagaliau 1956 metais buvo dar labiau forsuotas variklis, baze ir kebulas sutrumptini 60 cm (numesta 550 kg svorio) ir max greitis pakilo iki 210 km/h. Dip'o puslapy yra detliau visa istorija, idomu tai, kad lentyniavo ir Kaune!

Pirma versija su savo donoru:
Image

Pirmasias dvi versijas turiu jau daug metu is Kaliningrado (AGD), balto metalo ranku darbo modeliai. Deja turiu tik tokia nuotrauka:
Image

Ateis laikas, ir isigysiu DiP modelius kad juos pakeisti nes mano manymu naujieji modeliai tikslesni... Paturejus trecia versija labai labai uzsimaniau ir pirmu dvieju, AGD'iniai jau bus istorija :)

Dabar apie Dipuka: modelis superinis, daug detaliu ir isbaigimas kaip ir visu DiP (Spark). Masina diiiidele!! Palyginimui su Gaz GL-1:
Image

Image

Image

Image

Image

Sita foto palikau su flashu nes tik kompe pamaciau radiatoriu ir slangutes uz priekio....
Image

Image

Cia patiko detales: numerio laikiklis (ilgas rodsteris turi numeri) bei skylutes. Pasak gamintoju, tikra masina irgi jas turejo bet nerado jokiu nuotrauku kad pamatytu kas ten buvo dedama, ar rankena ar moldingas koks, zodziu paliko su skylem kaip ir tikroje masinoje:
Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

PS cia dar viena isimtis - lenktyniniu nerenku, nors visas tris versijas uzskaitau kaip konceptus (nors teoriskai tai tas pats automobilis tik modifikuotas per keleta metu). :vrs
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

Nagi įdomūs eksponatai. Ir smagu paskaityti! :)
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3144
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Aš visai nesenai atkreipiau dėmesį, kad šitie be stogo yra du: ilgabazis ir trumpabazis. Suskubau tokį kaip tavo trumpabazį pasiimt, o su ilgabaziais tai ne kas, ačiū Dievui :lol: spėjau Klaipėdoj nusipirkt. kur GL-1 pirkai?
Post Reply