Paulius43 kolekcija

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

Geras! :D
User avatar
Clementinas
Posts: 628
Joined: 2011 Mar 02, 17:55
Masteli: 1:43 ir 1:18
Kolekcionuoju: Ferrari
Location: Odense
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Clementinas »

Vau, dizainas tikrai labai jau ispudingas!!
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Kazko nieks naujienu nerodo.. ar ner??

Auto legendu pirmieji modeliai mano kolekcijoje.. nº88 - Vniite Pt

Image

Image

Image

Prisiziurejau, kad rusai megsta padailinti salonus ar isvis perdaryti situos zurnalinius modelius, tai uzsimaniau ir as patobulinti salona, gal ziema reiks tuo uzsiimt jei nepatingesiu. Turetu pageret modelis :)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

Tokio dar nemačiau :lol:
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

CitroFriend wrote:Tokio dar nemačiau :lol:
O man nuo mazu dienu sitas patiko kai ZaRuliom zurnale pirma karta pamaciau..
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Joker
Posts: 209
Joined: 2012 Jan 16, 21:33
Masteli: 1:43 / 1:64
Kolekcionuoju: JAV, TSRS, Klasika, Konceptai, Custom, Hot Rod
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Joker »

Prisiziurejau, kad rusai megsta padailinti salonus ar isvis perdaryti situos zurnalinius modelius, tai uzsimaniau ir as patobulinti salona, gal ziema reiks tuo uzsiimt jei nepatingesiu. Turetu pageret modelis
jo, jie ten neblogai darbuojas. bandyčiau ir aš, tik nelabai dar moku dažyt normaliai... kokius dažus patartumėt salonam dažyt?
User avatar
DieCasteris
Posts: 124
Joined: 2011 Mar 10, 11:21
Location: Vilnius
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by DieCasteris »

Joker wrote:
Prisiziurejau, kad rusai megsta padailinti salonus ar isvis perdaryti situos zurnalinius modelius, tai uzsimaniau ir as patobulinti salona, gal ziema reiks tuo uzsiimt jei nepatingesiu. Turetu pageret modelis
jo, jie ten neblogai darbuojas. bandyčiau ir aš, tik nelabai dar moku dažyt normaliai... kokius dažus patartumėt salonam dažyt?
Imk modelinius akrilinius arba emalinius, bet su emale sunkiau dirbt. Pats daug modelių esu taip „padailinęs“.
O dėl salonų šiuose modeliuose, tai išvis „paravalas“ pvz.: pirmuke įdėtas trečiuko salonas, kas yra labai „abydna“, mat turiu didelių sentimentų šiam modeliui. Įšeitį radau tik vieną - į pirmuką saloną dėti iš antruko modelio, nes ten jis originalus, o į antruką perdėti trečiuko saloną, atliekantį nuo pirmuko (painus sakinys :D ). Gal kada vėliau apsiimsiu šia modifikacija ir forume parodysiu kas išeis :) .
User avatar
Joker
Posts: 209
Joined: 2012 Jan 16, 21:33
Masteli: 1:43 / 1:64
Kolekcionuoju: JAV, TSRS, Klasika, Konceptai, Custom, Hot Rod
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Joker »

bandžiau šiek tiek su akriliniais, bet nelabai gerai gavos. gal reikėjo matinius naudot, o ne blizgius?
User avatar
DieCasteris
Posts: 124
Joined: 2011 Mar 10, 11:21
Location: Vilnius
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by DieCasteris »

Joker wrote:bandžiau šiek tiek su akriliniais, bet nelabai gerai gavos. gal reikėjo matinius naudot, o ne blizgius?
Kas būtent blogai buvo? Gal per tiršti dažai? O gal kaip tik per skysti?
User avatar
Joker
Posts: 209
Joined: 2012 Jan 16, 21:33
Masteli: 1:43 / 1:64
Kolekcionuoju: JAV, TSRS, Klasika, Konceptai, Custom, Hot Rod
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Joker »

Manau neterškime temos ir pereikime į AŽ :)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Dekui. Reiketu atskiros temos dazams, dazymams ir pan...

Na dar du (paskutiniai) is Auto Legendy serijos: Moskvich 2144 Istra ir Moskvich 2139 Arbat. Nezinau kuriu tiksliai metu jie..
Kaip ir visi AL modeliai, kokybe popraste, ypac baltukas - bagazines dangtis "suraizytas" dazais, dekoles neitin gerai prikijuotos ir priekine fara islindus kreivai (ir neilenda). Taip pat prasosi salono padailinimo!

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Joker
Posts: 209
Joined: 2012 Jan 16, 21:33
Masteli: 1:43 / 1:64
Kolekcionuoju: JAV, TSRS, Klasika, Konceptai, Custom, Hot Rod
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Joker »

Taigi žurnaluose yra parašyta kelintų jie metų :) plius internetas pilnas info... Arbat'ą turiu, visai neblogas. O vat Istra irgi turėjau, bet netyčia sudaužiau, reiks pirkt naują... šiaip kokybė visai nebloga.
User avatar
Clementinas
Posts: 628
Joined: 2011 Mar 02, 17:55
Masteli: 1:43 ir 1:18
Kolekcionuoju: Ferrari
Location: Odense
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Clementinas »

Na visai idomus papildymas :) Niekada nepasakyciau kad sios masinos rusu gamybos zinant 5 zigulio evoliucija :D
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Joker: suda ten parasyta, tipo n metu juos vyste, o tu man pasakyk tiksliai kokiu metu toks konkreciai modelis (baltas su juodais veidrodukais). Arba Arbatas - be veidrodeliu... nes nuotraukose yra su veidrodeliais ar kitokiais ratais..

Clementinas: uztai ir pirkau juos :) jei dar kokiu isleis tai teks nusipirkti, kitu atveju nepirksiu daugiau "eksperimentiniu".
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Henris »

.
Prikolni Maskaradai
Clementinas wrote:Na visai idomus papildymas :) Niekada nepasakyciau kad sios masinos rusu gamybos zinant 5 zigulio evoliucija :D
Pavyzdžiui, kai pamatai Marussia B1, ypač jos interjerą, iškart supranti kad ją sukūrė rusai :D
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Kodel taip sakai? Visai nieko tas interjeras, nauju ideju yra :)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Henris »

Nežinau, jis man kažkoks ....
Beja, DIP žada išleisti Marussia
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Henris wrote:Nežinau, jis man kažkoks ....
Beja, DIP žada išleisti Marussia
Aha laukiu :) Nors nezinau ar ji pradejo jau gaminti ar dar ne?.. Geriau jei liktu tik konceptas tada tikrai noreciau :vrs
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Joker
Posts: 209
Joined: 2012 Jan 16, 21:33
Masteli: 1:43 / 1:64
Kolekcionuoju: JAV, TSRS, Klasika, Konceptai, Custom, Hot Rod
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Joker »

Joker: suda ten parasyta, tipo n metu juos vyste, o tu man pasakyk tiksliai kokiu metu toks konkreciai modelis (baltas su juodais veidrodukais). Arba Arbatas - be veidrodėliu... nes nuotraukose yra su veidrodeliais ar kitokiais ratais..
Москвич-2144 "Истра" - 1985 (tiesa, parašyta, jog darbai vyko nuo 1985 iki 1988),
Москвич-2139 "Арбат" - 1987 (tiesa, čia darbų pradžia, gatavas egzempliorius buvo pagamintas tik 1991, bet manau korektiškiau rašyt 1987).

Dabar dėl ratų ir veidrodelių: viskas labai paparasta - arba kinai (modeliuko gamintojai) galėjo kažka nugrybaut ir uždėt savo sugalvotus ratus (kas dažnai su DeAgostini buna) arba nuotraukose ratai buvo arba prarasti arba restaurojami ir vietoj jų uždėti standartiniai. Dabar pasižiūrėjau nuotraukas įdėmiau ir radau dar vieną paaiškinimą - nuotraukose ratai be "kalpokų" (nežinau, kaip tiksliai lietuviškai), o modeliukas - su. Viskas paprasta. O veidrodėlių ir nuotraukose nėra (yra tik ten (vienintelė nuotrauka 1988 metų!) kur visokie pristatymai ir pan, nu kad gražiau atrodytų - reklama). Viskas čia smulkmenos, Arbat turi vieną labai didelę klaidą (kurią sunkoka ištaisyt) - kuro įpilymo dangtelis keleivių durise.

PS. Marussia tai lb norėčiau, jei kas užsakinėsit - manes nepamirškit :)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1852
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na kalbant apie Istra, tai dabartine masina kremines spalvos, lempos juodos ir numerio vietoj uzrasas Istra ir ne Moskvich. Del Arbat tai yra abieju foto: pirmiausiai be veidrodziu, paskui lygtai su veidrodziais.. Del metu tai manau kad teisingiausia rasyti uzbaigimo metus (as bent jau taip juos uzregistraves savo duomenu bazej). Gaila kad neturiu prie saves Sugorovo knygu, man atrodo kad ten visi prototipai ir konceptai surasyti... Ech! kaip seniai bevarciau jas.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Post Reply