Paulius43 kolekcija

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
User avatar
RobertasRR
Posts: 2043
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by RobertasRR »

astonas (t) +1
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Kitas eileje, kabrikas, kitaip ir negali buti!

Spark - Aston Martin V8 Volante Zagato (1987-1990)

Paskutinis kupo sasi (masina nr. 52) buvo pagamintas kaip kabrioletas, tipo Vantage Volante, ir pristatytas Zenevos parodoje potencialiems 25-vnt-serijos masinu pirkejams. Susidomejimas buvo toks didelis kad pardave 37 vnt :) serijinis turejo nauja snukuti, su zaliuzem uzdengiancion zibintus, taip pat turejo silpnesni V8 varikli ir nereikejo tiek ausinimo tad kapotas lygus.
Yra duomenu kad serijiniai buvo turbut 2 Vantage Volante, bet veliau 6 kabriku savininkai grazino masinas i fabrika kad perdarytu i Volante specifikacija. Sparkas isleido is Vantage Volante (juodas), bet man norejosi butent serijinio kad isryskint skirtumus ir be to - teisinga spalva! Kiek imanoma, visi serijiniai Zagato bus raudoni vitrinoje.

Show car:
Image

Serijinis:
Image
Image
Image

Fabriko tiuningas:
Image

Sparkis:

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Desertui - sparko Aston Zagato seimynele..

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
RobertasRR
Posts: 2043
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by RobertasRR »

pasikartosiu pasaka astonai (t)
o apie Aston Martin DB4 GT Zagato negalvoji?
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

double trouble :rx

Dekui!
Pats pirmas Aston-Zagato man nepatinka :lol: taip kad neplanuoju.. Vat naujausi Centennial irgi nepatinka bet tuos galbut, visgi vienetiniai.. tikiuosi kad isleis Sparkas.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3072
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Pauliau, niekaip nesuprantu, raudoną kabriką stvėrei, o juodo ne? Tai skirtingi modeliai, kur paskui gausi?
Aš pražiopsojau AR1, kur dabar jį gauti? :cry:
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Gyti mano gamykliniu Zagato spalva raudona (isskyrus masinas kuriu raudonu nebuvo arba nestandartine). Uzteks raudono :)

Labai ieskau Alfa Romeo SZ raudono, neina rast.. Nors RZ pas mane geltonas, man graziau ziurisi nei raudonas, cia tokia nedidele isimtis.. Dar turiu Nissan Autech Stelvio kit'a bet reik kazkur siust kad sumontuotu, tai irgi bus raudonas!
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Čia jau visai deserto uogos (t)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Sian vel konceptas..

Norev (diecast) - Peugeot Onyx 2012

Turbut visi pazista sita?? Skirtas pamineti 202 metu firmos jubilieju, pristatytas kartu su triraciu skuteriu ir koncepciniu dviraciu. tikras ateities superkaras! Turi centrini V8. Panaudotos idomios medziagos: kebulas is anglies pluosto (matinis), su naturalaus vario apdaila, vidus is perdirbto medzio ir veiloko :lol: Variniai paneliai neapsaugoti tad per pora metu paseno (zr. foto).

Modelis: is pradziu ji isleido Provence Moulage, resininis, su juodais langais, ir varines dalys nudazytos tik spalva, tipo prezentacinis.. O Norevo diecastas su pilnu salonu ir tikro vario imitacija :D Ir kaina 4 kartus mazesne..

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Seimos nuotrauka:

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3072
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Šitą iš Nurnbergo šiemet ir aš parsivežiau ;) , ir Oxia nukoviau :lol:. Prie šitos šeimynėlės aš dar 4002 numetęs.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Oxia kieno gamybos taviske??

Na 4002 as irgi turiu Kaune, bet man jis nelabai prie chebros :) vis tik nevaziuojantis..
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3072
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Provance Moulage, tik truputi nedadaryta, nėra valytuvo, ir užrašo Oxia. Aš neturiu Nexios ir to sidabrinio su kupolu, bet į chebrytę įpiešęs Norev-o RC.
User avatar
Alberto22285
Posts: 395
Joined: 2011 Mar 04, 21:11
Location: Manchester/Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Alberto22285 »

Grazi seimos nuotrauka (t) turiu tik 907, kaip tik siandiena atkeliavo moonster :rx
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Alberto Moonster jeginis, jau daug metu kaip turiu, vienintelis trukumas tai modelio tvirtinimo prie padeklo detale kuri nekaip ziurisi..

Siandien rodau viena is pernai metais gautu

Minichamps - General Motors (Buick) LeSabre (1951)

Pirmas por 2PK sukurtu dream car'u, savo isvaidza ir techniniais sprendimais zymiai futuristiskesnis nei pirmtakas Buick Y-Job. Masina buvo modifikuota keleta kartu, pradedant nuo to kad pradzioje oficialiai vadinosi GM LeSabre, bet kadangi variklis ir pavara sukonstruota Buick'e tai prilipde Buicko varda.

LaSabre, dar zinomas kodiniu XP-8 pavadinimu, turejo daugybe naujoviu ir isradimu: aukstos priekines groteles slepe "uzlenkiamus" zibintus, pirma karta pagamintas panoraminis priekinis stiklas, galine masinos dalis primenanti lektuvo uodega. LeSabre buvo vaziuojanti laboratorija, kebulas pagamintas is magnio lydinio, o kai kurie paneliai ismusti rankomis is aliuminio. ZInoma dauguma tokiu naujoviu buvo tiesiog pernelyg brangios kad patektu i serijine gamyba. Masina buvo ypatingai zema (lyginant su bet kokiu kitu tuometiniu automobiliu), ir apart minetu turejo siuos tecnikos stebuklus: integruotus elektrinius domkratus kurie pakeldavo masinos sona kad butu galima pakeisti rata, elektrini stoga, sildomas sedynes, variklis veike tiek deginant benzina tiek alkoholi (turejo du atskirus bakus).

Harley Earl'as naudojosi siuo konceptu savo reikmem ir prisuko 45.000 myliu taip irodydamas kad masina buvo tinkama keliams. LeSabre dizainas ikvepe daugybe dizaineriu visame pasaulyje, iskaitant ir sovietus kopijuoklius (Zis-112) ar net olandus Van Hool kurie sukure autobuso kebula LeSabre stiliumi...

Minichampso modelis atkartoja paskutine masinos versija (dabartine), pirmini "GM" koncepta yra isleide GADM (White metal).

Image

Image

Image

Didziausi skirtumai buvo sie: ratai, priekinis buferis tapo "astresnis", idetos 2 papildomos vendiliacines angos/groteles priekyje, sonai dekoruoti grotelemis (taip uzmaskuojant gana dideles oro paemimo angas), gale estanis "vamzdis" prarado "propeleri" ir tapo raudona sviesa turincia "reaktyvine" uodega.

Image

Image

Modelis:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Mano manymu modelio spalva nera tiksli (nors tikros masinos nesu mates ir nuotraukos gali buti apgaulingos), ir siaip forma kazkokia netokia, bet nesugebejau rasti kame problema, gal ir tikslus.
Kaip ten bebutu, sitas modelis yra butinas mano kolekcijoje!!
:geek: :vrs
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
RobertasRR
Posts: 2043
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by RobertasRR »

kaip visada kažkas naujo įdomaus (t)
man konceptų laikmetis šis vienas iš įdomiausių
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Devilbullet »

Ko gero visi tie konceptai turintys kosminių laivų ar lėktuvų tematikos, turi žavesio savotiško :)
User avatar
Azzunix
Posts: 1503
Joined: 2014 Jan 24, 12:08
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: McLaren F1 cars, Peugeot rally cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Azzunix »

Man ta sparnų stilistika visada patiko, tai ir šis modelis (t)
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Devilbullet »

[quote="Paulius43"]Sian vel konceptas..

Norev (diecast) - Peugeot Onyx 2012

Modelis: is pradziu ji isleido Provence Moulage, resininis, su juodais langais, ir varines dalys nudazytos tik spalva, tipo prezentacinis.. O Norevo diecastas su pilnu salonu ir tikro vario imitacija :D Ir kaina 4 kartus mazesne..



Būtų super, jei ir esantis modelis pradėtų oksiduoti, tai realiai atrodytų su 1:1 bet ko gero bus varis apsaugotas modelyje taip? Pvz monetoms naudojamas metalas tai oksiduoja.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Smagu kad patiko priestvaninis lektuvas :lol:

Devilbullet, Onyx lakuotas taip kad nieko jam neatsitiks, be to abejoju ar tikras varis ten, greiciausiai vario spalvos dazai. Beje, siemet Zenevos parodoje buvo eksponuojamas Onyx ir atrode kaip naujas, idomu ar ten kita masina ar tiesiog nusveite ir atnaujino ta "padeveta".
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Siandien vienas su stogu..

2005 Holden Efijy - resin Apex Replicas (TSM) Limited Edition of 1.728 pcs.
Image

Sis konceptas sukurtas pamineti legendini 1953-iuju Holden FJ (tariamas kaip Efijy), ir padarytas modernaus hot rod'o stiliumi. Stiklo pluosto kebulas apvilktas ant C6 Corvette modifikuotos vaziuokles su originaliu V8, 6 litru 645 arkliu varikliu ir automatine pavaru deze. Kas idomu tai kad neturi centrinio statramscio, yra 2+2 vietos, priekines lempos ivairaus stiprumo LEDai, vidus odinis su aliuminio detalemis ir medzio intarpais ant grindu, o centrineje paneleje esantis skystu kristalu valdymo displejus atkartoja pirmuju televizoriu "veida" (net ir duomenys pateikti nespalvotai ir senoviskais rastais). Dar idomumo delei galima pamineti kad pavaros keiciamos mygtukais ant tunelio (nera perjungimo svirties).

Modeli atveze tiesiai is Australijos vienas kolega! Replika gera ir mano manymu teisinga, nuotraukose nelabai isejo spalva atkartoti..
Dezute tai viena is ziauriausiu kokia teko tureti, tiek dar niekad nesu uztrukes isimti modelio (neskaitant vieno Sparko kuris buvo tiesiog su ilydytu varztu). Kad isimti modeli reikia isardyti visa akvariuma ir paskui kaip koki puzli sudelioti vel i vietas...

Image

Image

Image

Modelis pagamintas TSM!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Post Reply