Paulius43 kolekcija

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
User avatar
Julius3
Posts: 245
Joined: 2011 May 09, 12:11
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Alfa Romeo | Lamborghini | Lancia | Maserati
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Julius3 »

Liuks modelis, Sparkas tikrai gražiau padarytas.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Vienas is naujesniu modeliu kolekcijoje:
Minichamps (resin, Motorama American Dream Cars Collection, #279/999) - Cadillac Cyclone.
Siaip metai nurodyti 1959 nera visai teisingi, nes tai metáis pristatyas konceptas buvo baltas ir su aukstais pelekais, paskui masina perdaze sidabrine spalva ir po 5 metu (1964) pakeite galine dali (beveik nukirto pelekus ir pakeite galine dali), pavadine XP-74 Cyclone... Dabartines versijos nesu mates su stogu tai nezinau ar cia teisingai ar ne...

Idomumo delei galima pamineti kad stogas atsiverciantis, o durys sulenda i sonus, juodi kugiai priekyje slepia sumontuotus radarus (kad apsaugotu nuo galimu susidurimu, avariju - tipo ispeja vairuotoja), duju ismetimo vamzdis priesais priekini rata sparne... Variklis, kitaip negu kituose "kosminiuose" konceptuose yra normalus, 3,9 litro.

Modelis siaip liuksusinis, neskaitant klaideliu del pavadinimo ir stogo (neaisku), ir dar grubi klaida kad priekiniai zibintai (jie nulenkti po kapotu) turi buti labiau sonuose o ne per viduri.

Originalas 1959 Cyclone Dream Car:
Image
repaint:
Image
Image

1964 XP-74 Cyclone
Image
Image

Modelis
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Labai patiko veidrodelio tvirtinimas
Image
Image
Image
Image
Image
Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
RobertasRR
Posts: 2042
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by RobertasRR »

modelis (t) +1 aprašymas
User avatar
Julius3
Posts: 245
Joined: 2011 May 09, 12:11
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Alfa Romeo | Lamborghini | Lancia | Maserati
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Julius3 »

Super modelis!
Įdomūs tie JAV konceptai.
User avatar
arvydas
Posts: 439
Joined: 2012 Apr 05, 20:30
Kolekcionuoju: 1/43
Location: Vilnius
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by arvydas »

Gražus modelis. Gaila, su pelekais geriau atrodytu. :D
Pažiūrėti čia http://arvydo.jimdo.com
User avatar
zheniax
Posts: 370
Joined: 2013 Jun 08, 00:04
Kolekcionuoju: subaru,mitsubishi evo,truputis ralio,mc rae auto,keli rusai...

Re: Paulius43 kolekcija

Post by zheniax »

Kazkokia fantastikos zona...:-)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Dekui!
Siaip man 50-60uju konceptai patys idomiausi nes dauguma tokiu fantaziju prikurta kad smagu ziuret ir skaityt apie juos. Savo laiku butu kas dabar pamacius skraidancia lekste turbut..

Labai dziaugiuosi kad serijiniai gamintojai pradejo leisti modelius is tos eros, anksciau tik saujele ranku darbo baltojo metalo modeliu egzistavo, o dabar atrodo kad turesime visus uz prieinamas kainas ir resin pavidale (mano nuomone tikslesni).

Bus daugiau.. :roll:
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Devilbullet »

Tikrai "Kosminis" bet labai įdomu, kai pateiki prie jų ir aprašymą (t) Tikrai įdomu skaityti tavo temą :rx
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3090
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Aš kažkaip galvoju, kad daugumą modelių kuria pagal konkrečius prototipus, ir tokių kvailų klaidų ne daro, gal dar buvo trečias prototipas, pagamintas pagal spec. užsakymą kokiam privačiam kolekcionieriui, nors ,kad su datos grybą supjovė, tai labai akivaizdu. Gali dar būti variantas, kad laikui bėgant, tą automobilį restauravo, ar kitaip patobulino, ir kažką pakeitė jo išvaizdoje.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Gyti, ne pirmas kartas kada gamintojai gryba pjauna, o YPAC Minichamps... Rasoma, kad buvo tik 1 egzempliorius kuri modifikavo, taip pat tavo hipteze atmesta :lol: Teks paieskoti, gal ir rasiu dabartines versijos nuotrauka su stogu ir atsiimsiu zodzius.

Nors teisybes delei reikia pamineti kad senesnius Dream Car'us tikrai isleisdavo keliais vienetais, bet visi jie kazkuo skyresi (kaip pvz. mano seniau rodytas NEO Pontiac Bonneville konceptas - buvo du skirtingu spalvu).
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na va radau, buvo ir toks variantas:
Image

Tik kiek saltiniai raso, pats galutinis variantas (dabartiniam stovy) neturi stogo, nuotraukoje (yra ir dokumentinis Modern Marvels epizodas kuriame duodasi su sita versija) lygtai priespaskutine modifikacija..
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na galiausiai radau kad masina po siai dienai turi stoga tik jis kazur nukistas (gal bagazinej) :)

Siandien tesiu tema.

Truputi izangos..

Image

Image

Minichamps (resin, Motorama American Dream Cars Collection, #163/999) - Cadillac Le Mans "1953"

Pristatytas 53 metais pamineti '50-uju Le Mans lenktynes kuriose dalyvavo Kadilakas. Dream car'as buvo pirmasis Cadillac konceptas, masina buvo greita ypatingai zema ir trumpesne nei serijiniai modeliai. Priekio dizainas pateko i serijinius por metu-dvieju.

Bet velgi ziurint is istorines puses, MC pamineti metai ne visiskai teisingi, nes 1953-u masina atrodo taip:

Image

Sitas show caras buvo isleistas 4 vnt tirazu, pati zymiausia aisku pirmoji masina, Kuri por parodu pateko i privacias rankas, toks George Barris ja perdare, padenge auksu ir pan., priklause vienai Holivudo aktorei ir "vaidino" bent viename filme. Paskui sudege, taigi neisliko. Sakoma kad visi keturi isriedejo melyno metaliko spalva nudazyti nors is ankstesnes nuotraukos matosi kad ir pirmasis Dream Car'as buvo perdazytas i sidabrine spalva. Antras numeris beveik iskart buvo perdazytas juodai, juo naudojosi ir pats Harley Earlas kol jo nepardave/neperdave ir privacias rankas. Trecias numeris iskart buvo parduotas, islikes iki siu dienu, lygtai perdazytas baltai bet neaisku kur laikomas. Na o ketvirtas buvo gamintas tiesiai pagal uzsakyma ir savininko prasymu po 6 metu grazintas i dirbtuves 1959 metais kad atnaujintu kebula ir turime stai toki rezultata:

Image

Mano nuomone tai vos de 2 skirtingi automobiliai, kapotas zymiai zemesnis, priekis naujas su 4 zibintais, sonine linija visai kitokia, galas supaprastintas...

Taigi dabar apie modeli: 1959 Cadillac Le Mans Dream Car:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Masina yra islikusi iki siu dienu, vienintelis egzempliorius, laikomas GM muziejuje, padalyvauja ir kokiame renginyje.

Modelis mano manymu tvarkingas, lygtai viskas atitinka pagal originala.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
RobertasRR
Posts: 2042
Joined: 2012 Dec 18, 00:29
Kolekcionuoju: auto 1:43 / moto 1:18
Location: Marijampolė
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by RobertasRR »

vieno modelio dilema išspręsta dėl stogo
o antrasis modelis su 4 prieki lempom man labiau, ir sutinku su nuomone kad tai galima sakyt du modeliai


super kolekcijos papildymas (t)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2291
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Elvio Preslio niekada nepamegsiu, bet sitie vis labiau kabina. Jeginis papildymas (t)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3090
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Pauliau, o trečią iš šios serijos turi? ;)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Gytis wrote:Pauliau, o trečią iš šios serijos turi? ;)
Uzsakyti visi, iskaitant ir ateinanciu metu modeli. LeSabre dar negavau :) greitai.,,
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Gytis
konkurso nugalėtojas
konkurso nugalėtojas
Posts: 3090
Joined: 2012 Feb 04, 16:29
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Viską kas juda
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gytis »

Bet dar keli nusimato, tai kokio gerumo! Nuleidau.... :oops:
Last edited by Gytis on 2014 Nov 16, 01:07, edited 2 times in total.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Norev/Lumyno - Isuzu Piazza Space Sport 1986 diecast

Isuzu Piazza gamintas 1980-1990 idomus tuo, kad 1979 ItalDesign Giorgetto Giugiaro pristatytas konceptas per 48 valandas po Tokijo parodos atidarymo buvo patvirtintas gamybai beveik be pakeitimu. Per desimtmeti isleista visokiu versiju ir dauguma Norevas turi 1/43 mastelyje, kaip ir pirmaji Asso di Fiori koncepta bei si reta 1986 sport wagon'a.

Pardavinetas tik Japonijoje su Lumyno brendu, turi nebloga funkcija. Modelis gan tikslus ir retokas..

Image


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
zheniax
Posts: 370
Joined: 2013 Jun 08, 00:04
Kolekcionuoju: subaru,mitsubishi evo,truputis ralio,mc rae auto,keli rusai...

Re: Paulius43 kolekcija

Post by zheniax »

geras pirkinukas... :)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Matau kad retas japonas nelabai sudomino, idomu kaip sitas :roll:

seniai medziotas ir pigiai sumedziotas (uz normalia kaina t.y.):

Minichamps (The Mullin Automotive Museum Collection) - 1938 Hispano Suiza H6C Dubonnet "Xenia" Saoutchik resin, L.E. 1948, Edition 2.

Andre Dubonnet buvo abieju pasauliniu karu asas (pilotas), taip pat paveldejo savo pavardes likerio fabrika, taip kad turejo pakankamai pinigu savo aistrai patenkinti: automobiliu sportas ir isradimai. Dar 1932-ais nusipirko Hispano Suiza H6C sasi savam kebului uzdeti. Tai jam pavyko 1938-ais metáis, kai kartu su Jean Andreau sukure si aerodinamini dizaina ir carrosserie atelje meistras Jaques Saoutchik sukurpe kebula. Sios masinos tikslas buvo pristatyti ir reklamuoti... jo paties israsta Dubonet tipo nepriklausoma pakaba (patenta sekmingai pardave General Motors ir kitoms). Automobilis galetu buti vadinamas ir kaip koncept karas, nes turejo aptaku prieki lenkto stiklo langa (siaip pramoneje pasirode tik 50-u metu amerikietiskuose Dream Car'uose o veliau ir serijoje), soniniai langai is pleksiglaso pasikeliantys i virsu kaip zuvedros sparnai, durys, atsidarancios slystant sonu atgal, nuimamas stogas, pats dizainas ir vidus primenantis lektuva. Automobilio pavadinimas Xenia kiles nuo jo zmonos vardo, kuriai mirus Andre dedikavo si automobili. Mano nuomone, tai kaip automobilizmo Taj Mahal! Iki dabar daugelis grozisi abieju architektura ir nuostabiu vaizdu, ir abu pagerbia sutuoktines..

Image

Image

Modelis mano nuomone visai tikslus ir geriausias imanomas variantas (1/18 nerenku, o Ban Seng neimanoma rasti ir brangus butu).

Image

Image

Kai gavau modeli nustebau del lempu, nes galvojau kad jos skaidrios (ne prancuziskai geltonos)

Image

Bet paskui pamaciau kad cia toks sprendimas! Visai patiko

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Gytis toki turi, gal dar kas? :vrs
Last edited by Paulius43 on 2014 Nov 14, 12:27, edited 1 time in total.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
Post Reply