Paulius43 kolekcija

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
Post Reply
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Saunu, kad teko matyti gyva One-77!

tesiam naujausiu modeliu pristatyma.. sikart retas egzempliorius - japonas! 2005-uju Tokio salone pristatytas Nissan Foria, keturduris liukso klases kupe. Na dizainas savotiskas... Modelis is dervos, japonu firmos MileStone - Wit's.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Gana neblogos kokybes, nors mano nuomone siek tiek prastesnis uz Sparko modelius. O kaina, zinoma, daug didesne.. na bet isskirtinumas turi savo kaina :)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

O dabar - naujausias kolekcijos papildymas, "Holy Grail" sumedziojimas - Sparko Mazda Furai 2008-uju, originali versija (dar yra isleista pilka matine ir pilka metaliko versijos - limited edition Japan hobby club ar kazkas tokio).

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Modelis, kaip ir tikras aparatas - fantastika! Rotorinis LeMans klases lenktyniu prototipas, (man ->) aciu dievui kad taip ir liko prototipu nes tada tinka i kolekcija perfect! :) Pilka matine spalva ziurisi super su fluorescentine oranzine ir sidabrine. Truputi gadina vaizdeli dekoles (blizgios, matyt sparkas tiek nepasistenge nulakuot jas matiniu laku), bet visumoje sauni reprodukcija. Langai mazyciai tad nesimato salono, bet nuotraukose pastebejau kad ant vairo irdazyti mygtukai ir matosi gesintuvas..
Paskutinej nuotraukoj savo namuose, t.y. garaze su seneliu RX 500
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Vitas
Posts: 151
Joined: 2011 Apr 07, 11:18

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Vitas »

Mazda jau teko matyti, o va Nissan'a matau pirma kart. Labai idomus, tiek modelis, tiek prototipas. (t)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2291
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Nissan toks labai pamirštas modelis. Įdomus. Kai kuriais momentais net Saab 9-5 primena :)
Mazda irgi įdomi... Ech, gerai čia viskas :D
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Devilbullet »

Man mazda labai grazi,toks betmobilis..o nisanas tai labai savotisko dizaino,man cia lancia libra ir dar kazkokios auto bruozus primenna..
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Kiti kolegos komentavo kad primena nulaizyta GTR.. man tai keista masina apskritai, nei i tvora nei i mieta, kazko neisbaigtas dizainas.. Bet kadangi konceptas tai reik turet 8-)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Edvinas
Posts: 18
Joined: 2011 Oct 13, 20:22
Location: Šakiai

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Edvinas »

Nuostabi kolekcija. (t) 8-)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Vienas is paskutiniu modeliu, Provence Moulage dealer edition Renault Ondelios 2008 metu, pristatytas Paryziaus salone. Tai ypatingai modernaus dizaino crossoveris, skirtas ilgoms kelionems, turi 6 vietas isdestytas trimis eilemis. Turi 2.0 litru dyzelini varikli + 2 elektrinius 20 kW ant kiekvienos asies, tai padeda sumazinti kuro sanaudos kurios siekia 4.5 L pasak gamintojo. Daugybe stiklo, LEDai per visus galus ir zuvedros tipo durys! Ispudingas aparatas, nors modelis atrodo kaip koks skruzdeda ar siaip keistas vabalas. :lol: :x

Image

Image

Image

Image

Image

:vrs

Edit: modelis Provence Moulage nezinau kodel sugalvojau kad Sparko :D
Last edited by Paulius43 on 2011 Oct 18, 23:17, edited 1 time in total.
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Edvinas
Posts: 18
Joined: 2011 Oct 13, 20:22
Location: Šakiai

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Edvinas »

Wow :o , labai gražus modeliukas tiesiog nėr žodžiu. Ir klausimas kodėl vienas iš paskutinių modelių?
User avatar
Devilbullet
Posts: 812
Joined: 2011 Mar 11, 16:34
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Lamborghini / Ferrari / Sports Cars / Super Cars / Famous Cars / Exlusive Cars
Location: Kaunas

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Devilbullet »

Nenoriu kritikuoti,bet man kazkaip man jo priekis tokios prastos kokybes pasirode..O juk cia sparkas,kazkaip man taip pasirode,nezinau gal klystu..siaip tai man l patinka prancuzu conceptai,jie toki kokie ir turetu mano isivaizdavimu ir buti conceptai..
User avatar
Edvinas
Posts: 18
Joined: 2011 Oct 13, 20:22
Location: Šakiai

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Edvinas »

Devilbullet wrote:Nenoriu kritikuoti,bet man kazkaip man jo priekis tokios prastos kokybes pasirode..O juk cia sparkas,kazkaip man taip pasirode,nezinau gal klystu..siaip tai man l patinka prancuzu conceptai,jie toki kokie ir turetu mano isivaizdavimu ir buti conceptai..
Aš irgi pastebėjau priekį kažkaip keistai pasirodė, bet gal nuotraukose taip atrodo. ;)
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2291
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Įdomus daiktas. Dėl priekio - idealiai tokiame mastelyje tokius žibintus, vargu, ar įmanoma padaryti
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

1. Vienas is paskutiniu nes dar du naujus turiu kurie laukia savo pristatymo eiles ir dar trys kur keliauja i namus :D
2. Del priekio - kad tikra masina tokia keista, ir modelis atkartotas gana tiksliai, nors nuotraukose ir keistai atrodo del atspindziu. O del kokybes tai isiziurekit kiek ten skirtingu spalvu ir formu "stikliuku" ideta..
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Edvinas
Posts: 18
Joined: 2011 Oct 13, 20:22
Location: Šakiai

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Edvinas »

Gali būt kad toks modelis nes tikrai tas priekis keistas. :)
User avatar
Alberto22285
Posts: 395
Joined: 2011 Mar 04, 21:11
Location: Manchester/Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Alberto22285 »

kad dauguma tu konceptu yra keisti:D
User avatar
Clementinas
Posts: 628
Joined: 2011 Mar 02, 17:55
Masteli: 1:43 ir 1:18
Kolekcionuoju: Ferrari
Location: Odense
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Clementinas »

Sveikinimai su nauju modeliu (t) Na o man jis visai grazus, milijarda kartu grazesnis uz ta zydra Nissan :D
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

Ne,nu čia tai jau visiškas mutantas :DDD
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Gyvinam foruma :twisted:
Dar siltos naujienos:
Norev (Altaya) Peugeot Quark tipo "masina" nors man tai quadas :) su fuel cell varikliu...

Image

Image

Image

Image

Visai nieko aparaciukas :D
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1848
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na ir dar vienas i kompanija - irgi Norev Altaya'i Peugeot Moovie:

Image

Image

Image

Image

Image

Mazytis riedantis stiklinis burbulas
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

Keturratis liuks :)
Burbulas,tai nežinau :D
Post Reply