Paulius43 kolekcija

Šioje skiltyje galite rodyti tik savo 1:43 mastelio modelius.
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Ačiū, kad priminei tokį žvėrį kaip Mega Track.

Man jis geriausiai žiūrisi šitoje foto:
Image :)

Visi kiti, kaip visada, irgi šaunūs.
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Clementinas
Posts: 628
Joined: 2011 Mar 02, 17:55
Masteli: 1:43 ir 1:18
Kolekcionuoju: Ferrari
Location: Odense
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Clementinas »

Megane ir Citroen Airdream pasakiski (t)
User avatar
Vitas
Posts: 151
Joined: 2011 Apr 07, 11:18

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Vitas »

Sauni kolekcijos tema. Kazkaip ziuri, ir tikrai nenuobodu.. (t)
Ir dar kazkaip pirma kart pagalvojau, kad prancuzai nupuse su tais konceptais,..geraja prasme.
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Dekui uz apsilankyma ir komentarus.
Mega Track tai legendinis :D Pamenu kazkada pirkdavau toki zurnala Avtopanorama, tai buvo titulinis straipsnis apie melyna Track'a, tai bet ka su juo dare, po teslynus malesi ir paskui autostradoj ant 250 vaziavo. Zodziu unikumas.

Vitai: del prancuzu tai tikrai, kai pradedi ziuret visus ju kurinius tai tikrai turi kuo pasigirti. Tiesa, nereikia pamirsti nei amerikieciu, nei japonu! Na o kur dar italu dizaino studijos... Zodziu galima butu rasti "stebuklu" vos ne kiekvienam pasaulio kampelyje.

Na ka, tesiam toliau kolekcijos pristatyma (liko nebedaug!) ir paskutines frankofilijos apraiskas :D:

Spark Renault Vel Satis concept:
Image
Image
Man asmeniskai sitas konceptas tai geris, patiko nuo pat pirmos dienos, toks savitas ir issiskiriantis... Gamybine versija atrodo kaip koks ispustas burbulinis meganas..

Norev Renault Nepta
Image
Image
*slykstukas* :twisted:

Japonas Norev/Lumyno (Provence Moulage) Nissan MID-4 II, 1987, panasus i Ferrari ir Honda NSX hibrida, bet reik turet omeny, kad NSX pristatytas 1990-aisiais..
Image
Image
Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Tesiam prancuzu tema! Cia priespakutiniai pirkiniai, gauti pries pora savaiciu:
Aquavit Renault Ludo ir Modus (furgonas), abu 1995 metu:
Image
Image
Image
Image

Pastebekit galines lempas, kaip MoDus D raides logotipas ir tuo paciu strelyte!
Image

Modeliai praktiskai tu paciu metu kaip ir automobiliai, tad ne visai atitinka siudieninius kokybes standartus (pvz valytuvai ir kt. smulkmenos), bet vistiek originalus ir reti eksponatai, uztrukau keleta metu kol suradau prieinamus variantus :vrs
Image
Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na ir paskutinis kolekcijos papildymas (vakarykstis) - ilgai lauktas ir trokstas Ban Seng modelis. Ban Seng modeliai buvo gaminami ypatignai mazomis serijomis, is resin (dervos), vieno didzio Malaizijos kolekcionieriaus ir konceptu fano iniciatyva. Modeliai super reti ir gana brangus, bet man pavyko nutverti stai toki: 2002-uju Hyundai Hic. Idomus aparatas!

Image
Image
Image

Ryotj - mano naujosios, svieziai inauguruotos vitrinos pristatymas :vrs
Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Clementinas
Posts: 628
Joined: 2011 Mar 02, 17:55
Masteli: 1:43 ir 1:18
Kolekcionuoju: Ferrari
Location: Odense
Contact:

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Clementinas »

tiek Vel Satis tiek nepta nerealus modeliai :o mielai sutikciau vairuoti tokius, na o like prancuzai, kazkoks kosmosas man :D Beje padas Vel Sati medinis ar tik lipdukas?
User avatar
Henris
Posts: 2599
Joined: 2011 Mar 01, 10:47
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: McLaren
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Henris »

Paulius43 wrote:Japonas Norev/Lumyno (Provence Moulage) Nissan MID-4 II, 1987, panasus i Ferrari ir Honda NSX hibrida, bet reik turet omeny, kad NSX pristatytas 1990-aisiais..
Tai jau tikrai, priekis NSXo, galas Testaross'os .
Tai rytoj matysim inauguracijos nuotraukas ? :)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Clementinas wrote:tiek Vel Satis tiek nepta nerealus modeliai :o mielai sutikciau vairuoti tokius, na o like prancuzai, kazkoks kosmosas man :D Beje padas Vel Sati medinis ar tik lipdukas?
Padas - kartonas priklijuotas. Dezute paimta nuo dilerinio gamybinio Velsatis modelio :) Sepcialiai del dezutes pirkau kad koncepta idet...
Tiesa, tokio pat "prasmatnumo" dezute turejo ir pries N metu isleistas Vitesse Merso Pullmanas (banginis), irgi dilerine versija, man atrodo kad dejau nuotrauka pirmose postuose. Man tai super atrodo, toks autosalono ar dilerines stilius...
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Paulius43 wrote:Na ir paskutinis kolekcijos papildymas (vakarykstis) - ilgai lauktas ir trokstas Ban Seng modelis. Ban Seng modeliai buvo gaminami ypatignai mazomis serijomis, is resin (dervos), vieno didzio Malaizijos kolekcionieriaus ir konceptu fano iniciatyva. Modeliai super reti ir gana brangus.
Tikrai, kad reti ir brangūs. Kartą dairiausi į jų daryta Vector :)

Gal sutapimas, kad šį Nissan dar vakar apžiūrinėjau Automobil Revue 1986-ųjų kataloge. Turėjo būti įdomus tvarinys technine prasme. NSX juk tapo kultiniu, neabejoju, kad ir šio Nissan likimas galėjo būti kitoks :?
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
User avatar
Alberto22285
Posts: 395
Joined: 2011 Mar 04, 21:11
Location: Manchester/Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Alberto22285 »

nu tie varliu valgytojai fantazija nesiskundzia (t) negaliu isskirti nei vieno koncepto,kiekvienas turi kazka neiprasto (t)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Na kadangi kai kurie is jusu jau nusnipinejot vitrina kituose forumuose :lol: tai sudedu siandien

Bendras vaizdas, virsutinese lentynose dalis mano automobilistines bibliotekos :)
Image

Image

Image

Image

Image

Na ir zinoma negalejau apsieiti be zmogeliuku:
Image

Image

:)
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

Kokios firmos GT? :)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

CitroFriend wrote:Kokios firmos GT? :)
Provence Moulage :D Iki Hpi netraukiu :lol: Ir manau, kad PM'o visai geras variantas, nelabai supranto kokio velnio Hpi irgi isleido ta pati modeli...
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Vitas
Posts: 151
Joined: 2011 Apr 07, 11:18

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Vitas »

Lentyna gera.. (t)
Tik reiketu visas tas gerybes nesusijusias su modeliais pramest, kad daugiau modeliu tilptu.. :)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Vitas wrote:Lentyna gera.. (t)
Tik reiketu visas tas gerybes nesusijusias su modeliais pramest, kad daugiau modeliu tilptu.. :)
Dekui :) Vitai, tu cia apie zmogeliukus kalbi?? Jei taip, tai ju net ir padaugeti turetu! Siaubingai juos megstu! Siaip idomumo delei galiu papasakot kad vienas vyrelis is mano lankomo ispanisko forumo yra pasidares savo 1/43 kopija (su kasdieniniais rubais, plike ir barzda) :lol:

O del modeliu talpos tai teks kazkaip perstatyti juos, kol kas dar nenusprendziau kaip, bet tikrai visad bus daroma stipri atranka, kad bet ko nedet ir neperkraut lentynukiu :vrs
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
CitroFriend
Posts: 1075
Joined: 2011 Mar 01, 14:25
Kolekcionuoju: Frogs & Sushi.
Location: Vilnius

Re: Paulius43 kolekcija

Post by CitroFriend »

Paulius43 wrote:Provence Moulage :D Iki Hpi netraukiu :lol: Ir manau, kad PM'o visai geras variantas, nelabai supranto kokio velnio Hpi irgi isleido ta pati modeli...
Nu taip,hpi kaina stogą nurauna...
User avatar
Vitas
Posts: 151
Joined: 2011 Apr 07, 11:18

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Vitas »

Paulius43 wrote:
Vitas wrote:Lentyna gera.. (t)
Tik reiketu visas tas gerybes nesusijusias su modeliais pramest, kad daugiau modeliu tilptu.. :)
Dekui :) Vitai, tu cia apie zmogeliukus kalbi?? Jei taip, tai ju net ir padaugeti turetu! Siaubingai juos megstu! Siaip idomumo delei galiu papasakot kad vienas vyrelis is mano lankomo ispanisko forumo yra pasidares savo 1/43 kopija (su kasdieniniais rubais, plike ir barzda) :lol:

O del modeliu talpos tai teks kazkaip perstatyti juos, kol kas dar nenusprendziau kaip, bet tikrai visad bus daroma stipri atranka, kad bet ko nedet ir neperkraut lentynukiu :vrs
Nea Pauliau, as apie tai kas spintukeje aplink modelius.. ;) Zmogeliukai-geris. Tiesa pats ju neturiu,bet patinka..)
P.S. Cia jei ka as siaip, garsiai mastau, ir ikyriai nepatarineju.. :)
User avatar
Paulius43
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 1849
Joined: 2011 Apr 01, 23:44
Masteli: 1:43
Kolekcionuoju: Konceptai ir kt. retenybes
Location: Valencia

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Paulius43 »

Sveiki, kadangi is vienu namu i kitus perveziau keleta modeliu, tai buvo proga juos nufotografuoti. Pirkti seniai, bet tik dabar dziaugiasi dienos sviesa :)

Auto Art Bugatti 18/3 Chiron (ItalDesign)
Image

Kaireje - Revell Bugatti EB110 (production model), desineje - Norev Bugatti EB110 Etude du Style. I seimos vaizdeli kol kas nepatenka EB110 Development Model, kuris liko Kaune..
Image
Image

Minichamps Audi Avantissimo universalus zveris
Image
Image

Revell Ferrari Mythos Pininfarina, salia jau rodytu arklidziu kaimynu :D
Image
"A picture is worth a thousand words, but a model is worth a thousand pictures." Harley J. Earl Mano konceptų kolekcija
User avatar
Gedas
rinkimų nugalėtojas
rinkimų nugalėtojas
Posts: 2292
Joined: 2011 Mar 01, 17:24
Masteli: 1:18
Kolekcionuoju: Super Sport
Location: Klaipėda

Re: Paulius43 kolekcija

Post by Gedas »

Visi įspūdingi ir su įdomia 1:1 istorija. Ko dar trūksta iš pastarųjų dviejų dešimtmečių Bugatti modelių? :)
Fast cars present such a perfect marriage of form and function that they should be considered as genuine works of art (David Coulthard)
Post Reply